Pracownicy i doktoranci zakładu:

Bogdan Dziadak (dr inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne: czwartek 11:00-12:00 w pokoju GE-b GE203
studia niestacjonarne: piątek 18:40-19:15 w pokoju GE-b GE203 (Tylko w dzień zjazdów. Proszę o zapisanie się na termin)
Jarosław Góralski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Paweł Irzmański (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Adam Jóśko (dr inż.)
WWW: http://www.iem.pw.edu.pl/
studia stacjonarne: środa 12:15-13:45 w pokoju GE-b 203
Andrzej Kalicki (dr inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne: środa 14:30-16:30 w pokoju GE-b 201
studia niestacjonarne: sobota 7:50-9:50 w pokoju GE-b 201
Jerzy Konopa (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Marcin Kołodziej (dr inż.)
WWW: http://www.iem.pw.edu.pl/
studia stacjonarne i niestacjonarne: środa 8:30-10:00 w pokoju GE-b 205
Andrzej Majkowski (dr inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne: czwartek 12:15-13:00 w pokoju GE-b 205
studia niestacjonarne: sobota 14:50-15:20 w pokoju GE-b 205
Łukasz Makowski (dr inż.)
WWW: http://www.makowski.edu.pl/
studia stacjonarne: piątek 11:15-12:00 w pokoju GE-b 206
studia stacjonarne i niestacjonarne: piątek 15:15-16:00 w pokoju GE-b 206
studia stacjonarne: piątek 12:15-13:00 w pokoju GE-b 206
Andrzej Michalski (prof. dr hab. inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne i niestacjonarne: czwartek 11:00-12:00 w pokoju GE-b 201
Eugeniusz Misiuk (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Bogdan Moeschke (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Michał Ochocki (mgr inż.)
WWW: http://sip.iem.pw.edu.pl
studia stacjonarne: poniedziałek 13:45-14:30 w pokoju GE-b 501
Jerzy Olędzki (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Łukasz Oskwarek (dr inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne i niestacjonarne: poniedziałek 15:30-16:15 w pokoju GE-b 206
studia stacjonarne i niestacjonarne: środa 13:45-14:30 w pokoju GE-b 206
Remigiusz Rak (prof. dr hab. inż.)
nie określił terminu konsultacji
Dariusz Sawicki (prof. nzw. dr hab. inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne i niestacjonarne: wtorek 16:15-18:00 w pokoju GE-b 212
Andrzej Siedlecki (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Zbigniew Staroszczyk (dr inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne: poniedziałek 12:15-13:00 w pokoju GE-b 509
studia stacjonarne: wtorek 10:15-11:00 w pokoju GE-b 509
Oskar Szczepaniak (mgr inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne: środa 15:00-16:00 w pokoju GE-b 501
studia niestacjonarne: sobota 10:15-11:15 w pokoju GE-b 501
Paweł Tarnowski (mgr inż.)
nie określił domowej strony WWW
studia stacjonarne: środa 11:15-12:00 w pokoju GE-b 207
studia stacjonarne: czwartek 11:15-12:00 w pokoju GE-b 207
studia stacjonarne: niedziela 9:00-9:45 w pokoju GE-b 207
Sławomir Tumański (prof. dr hab. inż.)
nie określił terminu konsultacji
Tomasz Winek (doc. dr inż.)
nie określił terminu konsultacji

Instytut Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych